Garanti Koşulları

 

Şirketimiz tarafından bayilerine www.copelli.com.tr ve copellioto.com üzerinden, üretici ve ithalatçı firmaların ürünlerini, firmaların belirlemiş olduğu garanti şartlarına göre satar. Ambalaj bozulmadan ve ürün takılıp sökülmesi durumu olmayan her durumda ürün 7 gün içinde faturası veya fişi getirilerek geri iadesi sağlanır.

 

Ürün gruplarına ve özelliklerine göre bazı özel ürün gruplarında garanti koşulları aşağıdaki gibidir;

 

ELEKTRONİK ÜRÜNLER:

 

Bu tür ürünler ambalajından açıldıktan sonra iade edilemez, herhangi bir arıza durumunda Üretici/İthalatçı firmaya arızalı ürün prosedürü uygulanarak arıza tespiti için gönderilir. Kullanıcı hatası olması durumunda parça tekrar alıcıya fatura edilir.

 

TAMPON, PANJUR, FAR, KAPORTA AKSAMI GİBİ KIRILABİLİR ÜRÜNLER:

 

Bu türden taşıma sırasında kırık, çatlak ve eğilme/bükülme oluşabilecek ürünlerde teslimat sırasında alıcı tarafından tam kontrol sağlanması gerekmektedir. Sonradan olacak bu türden değişim talepleri kabul edilmeyecektir.

 

AMORTİSÖRLER:

 

Bu ürün gruplarında patlak/yağ kaçırmış olanlar garanti kapsamında değildir. Firmalar değişim kabul etmemektedir.

 

TURBOLAR :

 

Turbolar ilk çalışmada çarka zarar geldiyse garanti dışıdır. Ses gelemesi sorunlarında üretici/ithalatçı garanti prosedürleri uygulanarak arıza tespiti ve değişimi için Üretici/ithalatçı firmaya gönderilir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR